پرسش ها و پاسخ آن ها همیشه با شما همراه هستیم ...
صفحه نخست . پرسش و پاسخ
سوالات متداول کارجویان سوالات متداول کارفرمایان

برای این منظور لطفاً در قسمت عضویت کارجویان اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و حساب کاربری خود را با استفاده از کد فعال سازی فرستاده شده به تلفن همراه تایید و فعال نمایید. هم اکنون حساب کاربری شما ایجاد شده است و بهتر است برای استفاده از مزایای ویژه به قسمت پروفایل خود در پنل کاربری مراجعه و نسبت به تکمیل رزومه و سایر اطلاعات مربوط به خود اقدام فرمایید.

برای دریافت مجدد کد فعال سازی از طریق تلفن همراه، بر روی ارسال مجدد کد تایید کلیک فرمایید. در صورت عدم دریافت مجدد کد لطفاً با پشتیبانی کاروید برای رفع مشکل به وجود آمده تماس حاصل فرمایید.

ابتدا اطمینان حاصل فرمایید که از قسمت کارجو اقدام به ورود به سامانه کرده اید. در صورتی که با خطای اشتباه در رمز عبور مواجه شدید؛ اقدام به تغییر رمز عبور با استفاده از گزینه تخصیص داده شده نمایید. در غیر اینصورت لطفاً با پشتیبانی کاروید تماس حاصل فرمایید. لطفاً توجه نمایید که به دلیل مسائل امنیتی کاروید به هیچ عنوان به صورت تلفنی اطلاعات حساب را در اختیار هیچ کاربری قرار نخواهد داد.

کارجویان با ثبت رزومه و تکمیل اطلاعات مربوط به خود صاحب یک صفحه اختصاصی در کاروید می شوند که می توانند جهت معرفی هر چه بیشتر و بهتر خود، سوابق و نمونه کارهای خود از آن بهره مند شوند. به علاوه مرتب سازی لیست رزومه های دریافتی کارفرمایان بر اساس میزان کامل بودن رزومه ها و اطلاعات پروفایل کارجو می باشد.

از طریق صفحه اصلی وبسایت و منوی رزومه ساز و یا پس از ورود به پنل کاربری خود با کلیک بر روی گزینه ایجاد رزومه جدید به زبان فارسی و یا انگلیسی و یا هردو؛ رزومه خود را تکمیل و ثبت نمایید. شما می توانید در صورت تمایل رزومه آماده خود را آپلود نمایید ولی پیشنهاد کاروید به کارجویان گرامی این است که از فرمت استاندارد رزومه موجود در سایت استفاده نمایند. شما می توانید رزومه ثبت شده را در هر لحظه از طریق منوی مربوطه ویرایش و حذف نمایید.

برای این منظور کافیست پس از ثبت رزومه خود در سامانه، با استفاده از گزینه ارسال رزومه در نظر گرفته شده برای هر یک از فرصت های شغلی، درخواست استخدام و رزومه خود را برای کارفرمای مربوطه ارسال فرمایید. لطفاً توجه داشته باشید که مرتب سازی لیست رزومه های دریافتی کارفرمایان بر اساس میزان کامل بودن رزومه و اطلاعات پروفایل کارجو می باشد. شما همچنین می توانید رزومه های ارسالی خود به کارفرمایان را مشاهده و مدیریت نمایید.

در ارسال رزومه، حرفه ای رفتار نمایید. لطفاً رزومه خود را تنها برای فرصت های شغلی مرتبط که شرایط اعلام شده توسط کارفرمای مربوطه با شرایط، توانمندی ها، سوابق و مهارت های شما تطابق دارد؛ ارسال فرمایید.

کاربر می تواند در تنظیمات پنل مدیریتی با اختیار خود نمایش رزومه در گوگل را فعال و یا غیر فعال سازد. لطفاً توجه فرمایید که تمامی رزومه‌های ثبت شده در کاروید به صورت پیش فرض در گوگل نمایش داده می شوند و در صورت عدم تمایل به نمایش آن لطفاً گزینه مذکور را غیر فعال سازید. اطلاعات ارتباطی شما شامل تلفن، آدرس، ایمیل و مشابه آن به هیچ عنوان نمایش داده نمی شوند.

لطفاً موارد زیر را بررسی نمایید و در صورت عدم رفع مشکل از طریق ارسال تیکت و یا فرم تماس با ما با پشتیبانی کاروید ارتباط برقرار نمایید: • عدم عضویت در سامانه کاروید و قسمت کارجویان • خارج بودن از حساب کاربری مخصوص کارجویان • تکمیل اطلاعات رزومه کمتر از50٪ • عدم ثبت اطلاعات تماس در رزومه

در منوی مدیریت رزومه های ارسالی در پنل کاربری خود، امکان مشاهده و مدیریت تمام رزومه های ارسالی را خواهید داشت. وضعیت هر یک از درخواست های استخدامی شما به همراه لیست کارفرمایان و اطلاعات مربوط به کارفرما قابل مشاهده و بررسی می باشد.

کارجویان می توانند در بانک فرصت های شغلی کاروید جستجوی پیشرفته را بر اساس عنوان شغلی، جنسیت، سن، استان و شهر، سابقه کار و مهارت مورد نیاز کارفرما انجام دهند و کارفرمایان و سازمان های مورد نظر و منطبق با شرایط خود را بیابند.کارجویان می توانند هر عبارتی که مدنظر دارند را در قسمت جستجو تایپ نمایند و به فرصت های شغلی مربوط به آن دسترسی پیدا نمایند. همچنین لیست به روزی از آخرین فرصت های شغلی منطبق با کارجو به صورت روزانه برای ایشان ارسال می گردد و در پنل مدیریتی ایشان نیز قابل مشاهده می باشد.

در صورتی که علاقمند به ارسال رزومه و درخواست استخدام برای سازمان خاصی هستید؛ می توانید خدمت گوش به زنگ را برای آن درخواست نمایید. در نتیجه به محض اینکه آن شرکت فرصت شغلی مورد نظر شما را ثبت نماید؛ شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می شوید.

کلیه خدمات ارائه شده توسط کاروید به کارجویان رایگان می باشد و کاربر برای ساخت رزومه حرفه ای در سایت، داشتن صفحه اختصاصی در وبسایت، ارسال پیشنهاد استخدام به شرکت ها، خدمات گوش به زنگ و کلیه اطلاع رسانی هایی که از طریق پیامک و ایمیل صورت می پذیرد و در نهایت در صورت استخدام، هیچ مبلغی را پرداخت نمی نماید.

برای این منظور لطفاً در قسمت عضویت کارفرما اطلاعات خواسته شده را تکمیل فرموده و حساب کاربری خود را با استفاده از کد فعال سازی فرستاده شده به تلفن همراه تایید و فعال نمایید. هم اکنون حساب کاربری شما ایجاد شده است و بهتر است برای استفاده از مزایای ویژه به قسمت پروفایل شرکت خود در پنل کاربری مراجعه و نسبت به تکمیل سایر اطلاعات مربوط به شرکت خود اقدام فرمایید.

برای دریافت مجدد کد فعال سازی از طریق تلفن همراه، بر روی ارسال مجدد کد تایید کلیک نمایید. در صورت عدم دریافت مجدد کد لطفاً مشکل پیش آمده را با پشتیبانی کاروید مطرح بفرمایید.

ابتدا اطمینان حاصل فرمایید که از قسمت کارفرما اقدام به ورود به سامانه کرده اید. در صورتی که با خطای اشتباه در رمز عبور مواجه شدید؛ اقدام به تغییر رمز عبور با استفاده از گزینه تخصیص داده شده نمایید. در غیر اینصورت لطفاً مشکل را با پشتیبانی کاروید به اشتراک بگذارید. لطفاً توجه فرمایید که به دلیل مسائل امنیتی کاروید به هیچ عنوان به صورت تلفنی و حتی حضوری اطلاعات حساب را در اختیار هیچ کاربری قرار نخواهد داد.

پس از تکمیل اطلاعات مربوط به سازمان خود در پروفایل کاربری؛ یک صفحه اختصاصی سازمانی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید جهت معرفی هر چه بیشتر و بهتر برند کارفرمایی خود از آن بهره مند شوید. به علاوه نام شرکت در لیست شرکت های همکار کاروید برای معرفی به کارجویان قرار می گیرد.

پس از ورود به پروفایل شرکت، با کلیک بر روی گزینه ثبت فرصت شغلی جدید به زبان فارسی و یا انگلیسی فرصت شغلی مد نظر خود را ثبت نمایید. فرصت شغلی ثبت شده پس از تایید توسط کاروید فعال گردیده و بر روی سایت منتشر خواهد شد. شما می توانید فرصت شغلی ثبت شده را در هر لحظه از طریق منوی مدیریت فرصت های شغلی ویرایش و حذف نمایید. توجه داشته باشید ویرایش نمی تواند به صورت کلی و تغییر در ردیف شغلی باشد و تنها ویرایش مختصر پس از تایید مجدد توسط کاروید در آگهی فرصت شغلی لحاظ خواهد شد. لطفاً توجه فرمایید که فرصت های شغلی فعال بعد از مدت زمان یک ماه بصورت اتوماتیک غیرفعال و حذف می گردند.

جهت حصول اطمینان از کیفیت محتوا و تطابق آن با معیارهای حرفه ای کاروید و مطابقت با قوانین موجود در وب سایت و کشور ایران، فرصت های شغلی قبل از انتشار بر روی سایت و بعد از هر ویرایش در حالت در انتظار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی و تایید کارشناسان فعال گردیده و بر روی وب سایت منتشر می‌شود.

جهت اطلاع رسانی دقیق به کارجویان، تطبیق هوشمند رزومه ها با فرصت های شغلی و نهایتاً حصول بهترین برآیند برای کارفرمایان محترم، لطفاً ردیف های شغلی مورد نیاز خود را جداگانه ثبت نمایید.

سیستم انطباق رزومه کاروید، سیستمی هوشمند بوده که انطباق رزومه های جستجو شده با نیازهای کارفرما در فرصت شغلی ثبت شده را به میزان قابل ملاحظه ای تضمین می نماید. تطابق رزومه کارجویان در هر فرصت شغلی با شرایط مدنظر کارفرما در مواردی مانند سن، جنسیت، تحصیلات، مهارت، سابقه کار، شهر، میزان حقوق درخواستی و سایر موارد در نظر گرفته می شود.

پس از ثبت فرصت شغلی، شما می توانید از منوی مدیریت فرصت های شغلی فرصت شغلی سازمان خود را شتابدهی کنید. پس از شتابدهی؛ فرصت شغلی شما به مدت 1 روز در صفحه اول کاروید و به مدت 3 روز در ابتدای تمامی فرصت های شغلی در صفحه مربوطه قرار می گیرد. به مدت 10 روز نسبت به سایر فرصت ها متمایز نمایش داده می شود و علاوه بر اطلاع رسانی آن به کارجویان از روش های معمول و مرسوم، از طریق پیامک نیز به کارجویان اطلاع رسانی خواهد شد. فرصت شغلی شما در صفحه اجتماعی کاروید به اشتراک گذاشته می شود و سازمان شما به صورت کامل از طریق شبکه اجتماعی کاروید به کارجویان معرفی می گردد.

در منوی مدیریت رزومه های دریافتی در پنل کاربری خود، امکان مشاهده و مدیریت تمام رزومه های دریافتی را خواهید داشت. لیست کاربران به همراه رزومه و صفحه اختصاصی آنان شامل سوابق کاری و نمونه کارها و اطلاعات مربوط به کارجو قابل مشاهده و بررسی می باشد. مرتب سازی لیست رزومه ها بر اساس میزان کامل بودن رزومه ها، زمان ارسال و تطابق آن ها با فرصت شغلی مورد نظر کارفرما می باشد. در قسمت مدیریت رزومه های دریافتی کارفرمایان می توانند وضعیت هرکارجو را تعیین، دسته بندی و مدیریت نمایند. این وضعیت در هر زمانی قابل تغییر می باشد.

شما می توانید از طریق منوی جستجوی رزومه در مدیریت رزومه های پنل کاربری خود به جستجوی پیشرفته رزومه بر اساس رشته تحصیلی، جنسیت، سن، استان و شهر، سابقه کار، مهارت و بسیاری عناوین دیگر بپردازید و کارجویان و رزومه های مورد نظر خود و واجدین شرایط فرصت شغلی ثبت شده شرکت را بیابید.