صفحه خدمات از وبسایت و مجموعه بیشتر بدانید ...
صفحه نخست . خدمات
خدمات
کارجویان کارفرمایان

شغل رویاییت را هوشمندانه انتخاب کن ... انتخاب مناسب کار بر مسیر زندگی شغلی و شخصی افراد تاثیر زیادی خواهد داشت. کاروید با ارائه خدمات خاص و متمایز تمام تلاش خود را به کار بسته است تا کارجویان گرامی بتوانند با ارائه توانایی ها و مهارت های خود در شرایط یکسان با دیگران، شغل رویایی خود را به دست آورده و عضوی ارزشمند برای سازمان مورد علاقه خود در راه رسیدن به موفقیت باشند.

ساخت رزومه حرفه ای دو زبانه

با رزومه ساز کاروید شما می توانید به دو زبان فارسی و انگلیسی چندین رزومه حرفه ای بسازید. امکان آپلود رزومه هم برای شما وجود دارد. رزومه خود را با فرمت مناسب برای خودتان دانلود کنید و با یک کلیک برای کارفرمایان مرتبط ارسال نمایید.

صفحه اختصاصی

همه کاربران در کاروید یک صفحه اختصاصی ویژه دارند که می توانند از آن برای معرفی هر چه بیشتر خود به کارفرمایان استفاده نمایند، سوابق و نمونه کارهای خود را به صورت متن، عکس، ویدئو در آن قرار دهند و یا یک ویدئو رزومه حرفه ای در آن به اشتراک بگذارند.

جستجوی پیشرفته و سیستم هوشمند

شما می توانید بر اساس کلمات خاص مورد نظر و یا فیلترهای در نظر گرفته شده در سایت به جستجوی فرصت های شغلی ثبت شده در سامانه بپردازید. کاروید با استفاده از سیستم هوشمند خود مرتبط ترین فرصت های شغلی با شرایط شما را به اطلاعتان خواهد رساند.

گوش به زنگ

اگر میخواهید اولین نفری باشید که از ایجاد فرصت شغلی مورد نظرتان در سازمان خاص و مورد علاقه خود اطلاع پیدا می کنید؛ می توانید از خدمت گوش به زنگ کاروید که در پنل کاربری شما در دسترس می باشد، استفاده نمایید.

پنل مدیریت حرفه ای

کاروید اهمیت ویژه ای برای کاربران کارجوی خود قائل بوده و به همین جهت پنل مدیریت حرفه ای و کاملی را برای ایشان طراحی نموده تا بتوانند به صورت حرفه ای فرصت های شغلی، رزومه ها و سایر موارد مرتبط با روند استخدام خود را مدیریت نمایند.

اطلاع رسانی و پشتیبانی

در تمامی مراحل از ثبت نام تا استخدام نهایی، اطلاع رسانی های لازم صورت می گیرد. اگر برای ساخت رزومه خود به مشاوره احتیاج داشتید کاروید همراه شماست و در صورت بروز مشکل احتمالی از طریق تیکتینگ به سرعت پشتیبانی لازم انجام می پذیرد.

تیم رویاییت را هوشمندانه انتخاب کن... کاروید در راستای نیل به آرمان های سازمانی خود؛ تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با ارائه با کیفیت ترین خدمات و امکانات به کارفرمایان گرامی، آن ها را در مسیر پراهمیت اما پیچیده و طولانی استخدام یاری رساند. به همین جهت خدمات بی شماری را در جهت استخدام بهترین نیروی ممکن؛ در اختیار سازمان ها قرار می دهد. این خدمات نه تنها در کمتر شدن زمان استخدام و هزینه مربوطه موثر می باشند؛ بلکه به تطابق کامل کارجو با شرایط و انتظارات سازمان و در نتیجه کمک به سازمان در جهت نیل به اهداف و نهایتاً موفقیت بیشتر آن با انتخاب تیم مناسب کمک شایانی خواهد نمود.

ثبت فرصت شغلی دو زبانه

معرفی حرفه ای یک فرصت شغلی به کارجویان یکی از الزامات اولیه روند استخدام می باشد. شما می توانید فرصت های شغلی سازمان خود را به صورت کاملاً اصولی و حرفه ای و به دو زبان فارسی و انگلیسی بر اساس صلاحدید و مخاطب خود ثبت نمایید.

صفحه اختصاصی شرکت

در کاروید تمامی کارفرمایان دارای یک صفحه اختصاصی برای سازمان خود می باشند که می توانند با استفاده از متن، عکس و ویدئو به معرفی هر چه بهتر سازمان خود بپردازند که به هرچه بیشتر دیده شدن و ارتقای برند کارفرمایی ایشان کمک خواهد نمود.

بانک رزومه ها

بانک رزومه های حرفه ای کاروید، سازمان ها را با بهترین نیروها در سراسر ایران آشنا می سازد و به آن ها کمک می کند با انتخاب تیم مناسب و ایده آل؛ موفقیت خود را تضمین نمایند. رزومه های موجود در بانک رزومه های کاروید به صورت مداوم به روز رسانی می گردند.

جستجوی پیشرفته و سیستم هوشمند

کارفرمایان می توانند با استفاده از فیلترهای موجود در پنل کاربری خود به صورت حرفه ای به جستجوی رزومه و کارجویان بپردازند. کاروید با استفاده از سیستم هوشمند خود انطباق کامل رزومه های پیشنهادی با شرایط و انتظارات سازمان ها را تضمین می نماید.

پنل مدیریت حرفه ای

پنل مدیریت کارفرمایان به نحوی طراحی شده است که می توانند به سادگی و به صورت حرفه ای فرصت های شغلی، رزومه های دریافتی، جستجو شده و پیشنهادی و سایر موارد مرتبط با پروسه استخدام سازمان خود را مدیریت نمایند.

اطلاع رسانی و پشتیبانی

در تمامی مراحل از ثبت نام تا استخدام نهایی کارجوی مورد نظر، اطلاع رسانی های لازم به کارفرما و کارجویان صورت می پذیرد. در صورت بروز مشکل احتمالی به سرعت پشتیبانی لازم در جهت رفع مشکل به وجود آمده انجام می گردد.